Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
3
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Série C
vs
São José RS
Athletic Club MG
Ligas Eslováquia
Super Liga
2. liga
Cup
3. liga East
3. liga West
I Liga Women
Cup
Eslováquia 2023/2024
Rodada:
««
«
2nd Round
Preliminary Round
1st Round
2nd Round
3rd Round
4th Round
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Horné Saliby
1
Pen
1-0
1
Štúrovo
Príbelce
1
-
5
Hamsik Academy
Boleráz
3
-
1
Púchov
Slovan Tomášovce
1
-
5
Komárno
Bacúch
1
-
3
Sokol Medzibrod
Badín
0
-
2
Podkonice
Banská Štiavnica
0
Pen
1-0
0
Fiľakovo
Bernolákovo
1
-
7
Rača
Bešeňov
1
Pen
1-0
1
Slovan Duslo Šaľa
Družstevník Malá Ida
1
-
2
Vranov nad Topľou
Družstevník Siladice
2
Pen
1-0
2
Slovan Zbehy
Družstevník Trstice
1
-
1
Skalica
Dynamo Diviaky
0
-
4
Ružomberok
Ferenc Borša
0
-
6
Slavoj Trebišov
Gabčíkovo
1
-
5
DAC 1904
Gelnica
0
-
1
Spišská Nová Ves
Horná Krupá
0
-
1
Beluša
Iskra Hnúšťa
1
-
2
Lipany
Kmeťovo
1
-
4
Nové Zámky
Kysucké Nové Mesto
0
-
1
Javorník Makov
Lokomotíva DNV
0
Pen
1-0
0
Malacky
Lokomotíva Košice
1
Pen
1-0
1
Slávia TU Košice
Málinec
1
-
6
Rimavská Sobota
Nacina Ves
0
-
1
Partizán Bardejov
Nová Dedinka
0
Pen.
0
Galanta
Oravan
0
-
5
Oravské Veselé
Partizán Osrblie
2
-
4
Dukla Banská Bystrica
Poprad
2
Pen
1-0
2
Futura Humenné
Považská Sokoľ
1
-
8
Snina
RENOP Liptovská Teplá
1
-
2
Zilina
Rudňany
1
-
1
MSK Tesla Stropkov
Rusovce
1
-
4
Šamorín
Salka
1
-
3
Baník Kalinovo
Slovan Dubovce
1
-
1
Piešťany
Slovan Sabinov
0
-
2
Spišské Podhradie
Slovan Vištuk
1
-
2
Rohožník
Slovan Častá
0
-
9
Petržalka
Sokol Starý Tekov
2
-
3
Baník Lehota p.Vtáčnikom
Sokol Zubrohlava
1
Pen
1-0
1
Námestovo
Spartak Medzev
1
-
3
Tatran Prešov
Spartak Radôstka
0
-
1
Dolný Kubín
Spartak Šaštín-Stráže
0
-
6
Častkovce
Spišský Štiavnik
2
Pen
1-0
2
Jamník
Stará Turá
0
-
3
Trenčianske Stankovce
TJ Družstevník Bitarová
0
-
4
Považská Bystrica
Tatran Jablonica
0
-
0
Spartak Myjava
Tatran Uhrovec
1
-
5
Baník Prievidza
Tatran Čierny Balog
0
-
2
Podbrezová
Tomášov
1
-
3
Sereď
Višňové
1
-
0
Rosina
Vrbové
0
-
3
Trenčín
Šalková
0
-
2
Fomat Martin
Geča
0
-
6
Liptovský Mikuláš
Jesenské
0
-
3
Novohrad Lučenec
Kežmarok
0
-
3
FC Košice
Rožňava
0
-
1
Zemplín Michalovce
Slovan Brvnište
3
-
0
Partizán Domaniža
Tovarníky
5
-
0
Kanianka
Bešeňová
2
-
3
Stará Ľubovňa
Ludanice
0
-
1
Zlaté Moravce
Vinica
1
-
4
Pohronie
Báb
0
Pen.
0
Malženice
Svätý Jur
0
-
7
Slovan Bratislava
Šurany
0
-
8
Spartak Trnava